21:00 - 9:00

050-9192005

תא צילום שקוף

עם ישראל הוא עם שאוהב לשמוח, אין אחד שיחלוק על כך. כולם יודעים שכל אירוע משמח בישראל הוא סיבה לחגיגה ומתכנני אירועים רבים עסוקים מדי יום ביומו בניסיונות להפוך את האירוע הבא למושקע יותר, מקורי יותר ויצירתי יותר. בואו נודה על האמת, אטרקציות הן שם המשחק כיוון שאיש לא רוצה לחוות אירוע משמים, כזה שכבר ראה עשרות פעמים בעבר. שם המשחק הוא המצאת הגלגל מחדש.

הבעיה היא שלא פשוט להתעלות על עצמך בכל פעם ושוק האירועים רווי גימיקים מיושנים ולעוסים. כולנו כבר ראינו זיקוקי די נור מופרחים לחלל האוויר, בלונים צבעוניים שמתרוממים לשמים, מיצגים של תנועה וריקוד, קוסמים, בולעי אש ומה לא? אל גם אם ראיתם כבר הכל, על ההמצאה החדשה שמשווקת על ידי פאק מן אירועים, כל הנראה שאפילו לא שמעתם.

מה דעתכם על תא צילום שקוף?

רוב הסיכויים שלא משנה בכמה אירועים נתקלתם, את אטרקציה זו עוד לא ראיתם בשום מקום. האטרקציה המפתיעה הזו יכולה לשדרג כל יום הולדת, בר או בת מצווה וכמובן טקסים כגון חתונות או טקסי חינה. מדובר בתא שקוף אליו יכולים להיכנס מספר חברים, לבחור לעצמם תלבושות משלל התחפושות שמצויות ולהצטלם כשהם מברכים את הזוג המאושר/ חתן בר המצווה/ כלת בת המצווה כיוצא בזה.

מבחר התחפושות בתא הצילום השקוף יאפשרו לכם להשאיר ברכה באיזו אווירה שתרצו והיופי בכל זה הוא שבסוף האירוע ניתן לייצר מקבץ של כל הברכות שצולמו בתא. מתנה כזו, שמנציחה את האירוע המרגש ואת האווירה המיוחדת ששרתה בו, היא מזכרת לכל החיים. מלבד זאת, האורחים יוכלו גם לקחת להצטלם כשהם מאופרים ומחופשים ולקחת איתם את התמונות לביתם עם לכתם.

אם גם אתם קצתם במנהג המעייף והלעוס של דקלום ברכות משמימות לעדשת המצלמה, אולי הגיע הזמן לעשות משהו שונה באירוע שלכם. כולנו מכירים את חוסר הנעימות הזו שאנחנו מרישים כשמושיטים לנו את המיקרופון ופוקדים עלינו לברך את חתן המצווה ואת הזוג המאושר. תא צילום שקוף לא רק פותר את הבעיה הזו, אלא שהוא יגרום לאנשים לרצות להתחפש, להתאפר, להתלבש וכמובן לברך!

תא צילום שקוף הוא אחת האטרקציות הפופולאריות ביותר של חברת פאק מן שדואגת ללא לאות להעלות את סף הריגוש והמקוריות בשוק האירועים בישראל. במידה ואתם מתכוננים לאירוע הגדול שלכם ואתם מעוניינים לייצר חוויות מרגשות בשבילכם ובשביל האורחים שלכם, תא צילום שקוף הוא התשובה בשבילכם.