21:00 - 9:00

050-9192005

קליפים לבר מצווה

כפי שאנחנו יודעים טוב מאוד, הניסיון להפוך את בר המצווה של הילד לאירוע בלתי נשכח הוא קשה. אנחנו רוצים שהילד שלנו יקבל את הטוב ביותר, אך התחרות בתחום הזה קשה. לכן, כדי שהילד שלנו יתבלט במיוחד, כדאי לנו לשקול להקליט קליפים לבר מצווה שלו. קליפים לבר מצווה הם הזדמנות בשבילנו להפגין את האחדות והאהבה המשפחתית שלנו, יחד עם הופעה מרשימה של הילד שלנו.

ישנם סגנונות רבים ודרכים רבות לעשות קליפים לבר מצווה. ישנם קליפים לבר מצווה שבני המשפחה עושים ועורכים עבור האירוע, וישנם קליפים לבר מצווה בהם הילדים מככבים כגיבורים הראשיים של הקליפ. הילד שלנו ואופיו הוא שמכתיב, פעמים רבות, את אופיו של הקליפ ואת מידת השתתפותנו בו.

קליפים לבר מצווה – איפה ואיך עושים?

קליפים לבר מצווה לא חייבים להיות פרויקט כזה יקר. כמעט לכל אחד יש בימינו מצלמה שמצלמת וידאו באיכות מספיק סבירה בשביל קליפים לבר מצווה שלא יהיו מורכבים. אם כל מה שאנחנו רוצים לעשות זה קליפים לבר מצווה בסגנון "חיים שכאלה", אין לנו צורך בטכנולוגיה מתקדמת במיוחד, אלה רק במצלמה והרבה מצב-רוח טוב. בכל מחשב בימינו ישנה תוכנת עריכת וידאו בסיסית, וכן ישנן רבות שניתן להוריד בחינם מהאינטרנט.

עם זאת, אם אנחנו רוצים לעשות קליפים לבר מצווה שיהיו מקצועיים יותר, כדאי לשקול את השימוש בחברות הפקה. המחירים של חברות אלו יכול לנוע בין אזור ה-700 שקלים חדשים לבין אלפים רבים. לא כדאי להשתולל עם הכסף שאנחנו מוציאים, אבל כדאי לדעת שככל שאנחנו משלמים יותר על קליפים לבר מצווה, אנחנו מקבלים מוצר איכותי יותר.

קליפים לבר מצווה – שיר או סרט?

קליפים לבר מצווה הם אטרקציה שאורחי האירוע שלנו לא ישכחו לעולם – אבל אנחנו גם רוצים שהם יהיו חוויה כיפית לילד. אם החלטנו לעשות סרט אשר בו ישתתף הילד שלנו, כדאי לנו לאפשר לו חופש אמנותי מוחלט. קליפים לבר מצווה יכולים לכלול את הילד כגיבור הראשי של סרט פעולה, או להציג אותו שר שיר מיוחד לכבוד בר המצווה. כמובן, אפשר לעשות שילוב – אך ככל שאורכו של הסרט רב יותר, כך גם מחירו יהיה גבוה יותר.

יש מלאי כמעט בלתי מוגבל של סגנונות מוזיקליים מהם הילד שלנו יכול לבחור בשביל קליפים לבר מצווה שלו. הכל, כמובן, על פי טעמו המוזיקלי האישי. קליפים לבר מצווה עם מילים אישיות המולבשות על נעימה מוזיקלית מוכרת יכולה לשלב את הקהל ולגרום לו לזמזם יחד עם הילד את השיר – ובכך לשתף את קהל האורחים.

קליפים לבר מצווה – עוד שיקולים

חשוב מאוד לברר לפני שאנחנו מצלמים קליפים לבר מצווה כי אותם מועדונים לבר מצווה או מועדונים לבת מצווה בהם אנחנו עושים את האירוע ישנה בכלל אפשרות להקרין סרט. אך אם אין, אל ייאש. בימינו ישנה אפשרות לשכור מקרנים במחירים נוחים אותם ניתן להביא אל האולם ולהקרין על גבי מסך, ולעתים אפילו על קיר.

קליפים לבר מצווה יכולים להיות חוויה כיפית ומהנה, והיא בוודאי תיתן לנו זיכרון אשר לעולם לא נשכח. חשוב לזכור ולעשות עותק קשיח של קליפים לבר מצווה שאנחנו עושים, כדי שהוא ימשיך ללוות אותנו לעד.