21:00 - 9:00

050-9192005

הדפסה על חולצות

הדפסה על חולצות לאירועים

מתקרב אירוע גדול ואנחנו רוצים אטרקציות לאירועים שאף אחד לא ישכח? איזה אופציה טובה יותר לכך מאשר הדפסה על חולצות? הדפסה על חולצות מאפשר לנו להיות מצחיקים, שנונים, מרגשים או חברים טובים – והכול במחיר שבהחלט בהישג ידינו. ישנם אפשרויות אינסופיות של הדפסה על חולצות לאירועים, כל אחת מהן יותר מעניינת מקודמתה.

הדפסה על חולצות היא זירה שבה אנו יכולים לבטא את חוש ההומור שלנו – חולצות עם בדיחות אישיות הן אהודות במיוחד על כולם. כמו כן, חולצות עם תמונות של בעלי השמחה יכולות לרגש, במיוחד אם מדובר בחתונה.הדפסה על חולצות בצורה דיגיטאלית של תמונות "על המקום" יכולה להוסיף המון גם היא. כל אלו אטרקציות לאירועים אשר רבים יאהבו.

הדפסה על חולצות – מחירים

המחירים של הדפסה על חולצות יכולים להיות זולים מאוד אבל לעתים המחירים דווקא יכולים להיות יקרים מאוד. הכל תלוי באיכות החולצות, איכות ההדפסה וכמות התמונות שאנחנו מדפיסים. מן הסתם, הדפסה על חולצות באירועים עצמם "במקום"  יהיו יקרים משמעותית יותר מאשר הדפסה על חולצות לפני האירוע.

הדפסה רגילה על חולצות תנוע בדרך כלל במחירים שבאזור 30 עד 50 שקלים חדשים. הדבר כולל הדפסה דיגיטאלית או הדפסת מכבש חם. אם אנחנו מזמינים הדפסה על חולצות רבות, העסק נהיה זול בהרבה – הדפסה על עשר חולצות פשוטות יכולה להגיע למחיר כמו 100 שקלים חדשים בלבד. לכן, כאשר חושבים על הדפסה על חולצות כדאי לחשוב בגדול – כי דווקא כאן כמות גדולה יותר משתלמת יותר.

הדפסה על חולצות – למי זה מיועד?

הדפסה על חולצות יכולה להיות מיועדת לבעל השמחה עצמו – נאמר, להדפיס לכבוד מסיבת הרווקים חולצות הלועגות לחתן על ש"נכלא ברשת". כך גם במסיבות לכבוד היריון חדש אפשר להדפיס חולצה עם תמונה של הבחורה כיצד נראתה "לפני" ההיריון ותמונה לעגנית של "אחרי". הדפסה על חולצות שבהם אנו מאחלים למישהו בהצלחה לכבוד גיוס לצבא או מזל טוב על שחרור גם הם אפשרויות פופולאריות מאוד.

אפשר תמיד לעשות הדפסה על חולצות גם במהלך אירוע כדי שיהיה משהו אשר ילווה את האורחים בדרכם הביתה. הצבת עמדת צילום אוטומטית יכולה לעזור שלא נפספס אורחים, אבל יש משהו חי יותר בשילוב של תמונות מתוך האירוע עצמו. כדאי לשקול, אם כן, הדפסה על חולצות שיש בה בחירה של שתי האופציות האלו. הדפסה על חולצות עם תמונות משאירים את חוויות האירוע בזיכרוננו לעד.

הדפסה על חולצות – כדאי וכיפי

כאשר אנחנו מחזיקים אצלנו חולצה שהודפס עליה מתוך אירוע אנחנו זוכרים את האירוע לחיוב. הדפסה על חולצות מאפשרת לנו לעשות חיבור מיוחד עם החברים או עם בני המשפחה. בדיחה אישית שרק אנחנו מבינים תמיד מגבשת אותנו יותר ומזכירה לנו את הקשרים המיוחדים שבינינו. במצבים של שינוי כמו גיוס לצבא או חתונה, הדברים האלו חשובים במיוחד.

חשוב לבדוק היטב את סוג החולצות עליהן אנחנו מדפיסים ואת סוג ההדפסה. הדפסה על חולצות יכולה להיות חובבנית ולהיעלם או לדהות מהר, ואז אנחנו מתאכזבים. כדאי לוודא שמדובר בהדפסה איכותית אשר תמשיך ללוות אותנו גם עוד שנים רבות.