21:00 - 9:00

050-9192005

משחקים וירטואליים

 

 

משחקים וירטואליים

מביאים את מגרש הכדורגל אל אולמות האירועים

 

 

האם גם באירוע שלכם רציתם לארגן טורניר כדורגל, אבל אין לכם מגרש? רציתם להופיע, אבל אין לכם להקה? רציתם לטוס, אבל למי יש כבר מטוס? משחקים וירטואליים מביאים את כל השיגעונות שלכם אל מרכז המסיבה!

 

ב"קרמבו" אנחנו מציעים לכם מגוון קונסולות משחק ומכונות של משחקים וירטואליים , שישדרגו את המסיבה, בין אם יום הולדת, בר מצווה או אפילו מסיבות רווקים!

 

 

משחקים וירטואליים

רק משחק ילדים?

 

 

לא. שמעתם נכון. גם מבוגרים אוהבים לשחק, ובין אטקציות לאירועים כמו משחקים וירטואליים פופולאריים תוכלו למצוא את משחק הכדורגל Pro Evolution Soccer 2009 לפלייסטיישן 3, בו תוכלו להרגיש כאילו אתם על המגרש, או Guitar Hero, בו תוכלו להקים להקה משלכם ללא כל ידע מוקדם ו"להפגיז" בהופעות. כמובן שכאשר מדברים על משחקים וירטואלים , ילדים ונוער מצטרפים לחגיגה מיידית, עם משחקים וירטואליים, שלא רק דורשים שלט משחק, אלא גם משחקים וירטואליים המשלבים הפעלות ואטרקציות.

 

משחקים וירטואלים נפוצים, המשלבים פעילות פיזית, הם לדוגמה ה-Nintendo Wii העושה שימוש בחיישני תנועה, משחקים וירטואלים, המשלבים רובי לייזר, המושלמים לקבוצות, ובהם אף ניתן לארגן טורניר "תפוס את הדגל". בנוסף קיימים משחקים וירטואלים נוסטלגיים יותר, שמעולם לא איבדו את קסמם, כמו Pinball, מכונות זריקה לסל, סימולטורים והאפשרויות עוד רבות.

 

 

משחקים וירטואלים

משחק קטן, הפקת ענק

 

 

משחקים וירטואליים מבטיחים, כי האירוע שלכם יהיה ערב מלא אדרנלין, שמחה והנאה. הצוות המקצועי שלנו ב"פאק מן" יכין בשבילכם את כל המשחקים מראש, יתדרך וילמד כל מי שמתקשה בתפעול משחקים וירטואליים , ואם תרצו אף יביא ציוד, המאפשר צפייה באותם משחקים וירטואליים על גבי מסך ענק ואף מקרנים!

עמדות מולטימדיה
עמדות מולטימדיה לאירועים משחקים וירטואלים לאירועים
GUITAR HERO
משחקים בשילוב מוסיקה, DJ HERO, GUITAR HERO ועוד...
WII SPORT
עמדת WII SPORT לאירועים          
 WII FIT
עמדת WII FIT
קונסולות משחק
קונסולות משחקים לאירועים  קונסולות משחק לבר מצווה
WII PLAY
WII PLAY PARTY