21:00 - 9:00

050-9192005

סדנאות אומנות

 

סדנאות יצירה לילדים

מזכרת מהאירוע והילד רגוע

 

האם גם אתם מארגנים אירוע ומחפשים פעילות יצירתית ומהנה לילדים? האם אתם מארגנים אירוע שאינו בעיקר לילדים, ופוחדים שהם יסתובבו בין רגלי האורחים בחוסר מעש? ובכן, אתם תשמחו לשמוע על סדנאות יצירה לילדים / סדנאות אומנות של "קרמבו". אצל סדנאות יצירה לילדים של "קרמבו", כל ילד קטן הופך לאמן!

 

 

סדנאות אומנות

פרץ של יצירתיות

 

סדנאות אומנות של פאק מן מתאימות לגילאי כל הילדים, ובכל סדנה אפשר למצוא אביזרים מעניינים. סדנאות אומנות כוללות מפעיל של "פאק מן" ואת כל הציוד הנלווה. יש סוגי יצירות שונות לבחירתכם, החל מקישוטים לפלאפונים ולציפורניים, הדפסות על מגנטים וחולצות, שזירת צמות ואף קריקטורות!

אטרקציות לאירועים כמו סדנאות יצירה לילדים לא מסתכמות רק ביצירה על חפצים, אלא גם ביצירה מוסיקלית! תוכלו להביא לאירוע שלכם תא הקלטות מיוחד ,ולשיר ממש כאילו אתם ב"כוכב נולד"! לחילופין, יש גם עמדה בשם "חי בסרט", בה אתם הכוכבים הראשיים של סרט שתבחרו. מיותר לציין שאת ההקלטות, שעשו הילדים באותן סדנאות יצירה לילדים / סדנאות אומנות , יוכלו הילדים לקחת איתם הביתה!

 

 

סדנאות יצירה לילדים

להנציח את האירוע בקלי קלות

 

ב"קרמבו" אנו מצוותים לאירוע שלכם מפעילים חייכנים ומנוסים, שיגרמו לילדים להוציא את כל היצירתיות הקיימת בתוכם בעזרת סדנאות יצירה לילדים / סדנאות אומנות . עם סדנאות יצירה לילדים, כל ילד יוצא עם מזכרת מיוחדת מהאירוע שלכם, ואתם -מעבר לכמה שעות של שקט באירוע - הרווחתם ילד מחייך בבית!

צלמנייה ניידת לאירועים
צלמנייה ניידת לאירועים | הדפסת מגנטים באירועים
פינות אומן לאירועים
פינות אומן לאירועים| פינות אומן לאירועי בר/בת מצווה
קעקועים לאירועים
קעקועי חינה לאירועים | קעקועי נצנצים לאירועים  
אייר בראש לאירועים
אייר בראש לאירועים | אייר בראש לאירועי בר/בת מצווה
נולד לשיר
תא הקלטות נייד לאירועים| תא הקלטות נייד לבר מצווה