21:00 - 9:00

050-9192005

מזכרות לאירועים


מזכרות לבר / לבת מצווה

 

 חזרתם מאירוע מיוחד שהציף אתכם בהמון התרגשות ושמחה, וכל מה שיכולתם לחשוב עליו זה "חבל שאין לי מזכרת מהיום המיוחד הזה". משהו קטן שיזכיר את התחושה הנעימה הזאת, שיעורר את ההתרגשות מאותו אירוע. מזכרת קטנה, אישית וקולעת, כמו מזכרות לבר / לבת מצווה , יכולה לגרום לאורחים שלכם לחזור הביתה בתחושה טובה של הכרת-תודה. תודה על האירוע הנחמד ותודה על הזיכרון שנתתם במתנה.
 
 


מזכרות לבר / לבת מצווה

משהו קטן וטוב
 
ב"פאק מן" אנחנו מציעים מזכרות אישיות ומקוריות לאותם אירועים מיוחדים, אשר מסמלים ציוני דרך משמעותיים בחיינו. בריתות, בר / בת מצווה, חתונה וימי הולדת. עם כל זיכרון שאתם מעוניינים לעצב – אנחנו נשמח לעמוד לשירותכם, באופן שבו כולם יצאו מרוצים. ניתן להזמין דרכנו מגוון גדול של מזכרות לבר / לבת מצווה, והכול מופק בזמן אמת ובמהלך האירוע! בין מזכרות לבת מצווה ובר מצווה שעומדות לבחירה ניתן להזמין: הדפסת מגנטים, הדפסת אשליות ממוחשבות, הדפסה על מחזיקי מפתחות, הדפסה על חולצות, קריקטוריסט ועוד.
 

 
מזכרות לבר / לבת מצווה

עיצוב זיכרונות

 
 
מזכרות לבר / לבת מצווה ממצבות את האירוע כאישי, נעים וקליל. כל אחד מהאורחים משתתף בהלך הרוח האישי שלו, לכל אחד יש מקום להתבטא ולזכור בדרך שלו. ההרגשה הכללית היא שכולם שותפים לשמחה. אם זה צילום משעשע על מגנט או הדפס רומנטי על חולצה.
לצורך הפקת מזכרות לבר / לבת מצווה, אנחנו משתמשים בציוד ובכוח אדם המובחר ביותר, מה שמבטיח לכם אירוע מושלם לבקשתכם ומזכרת ברמת גימור גבוהה ואיכותית. מזכרות לבר מצווה או בת מצווה ישאירו לכם ולאורחים טעם נפלא – ואת זה לא ישכחו הרבה זמן!

 

 

ציור על חולצות אייר בראש

אייר בראש על חולצות לאירועים

אייר בראש קריקטורות לאירוע

 

פוטומונטאז לאירוע

אשליות ממוחשבות לאירועים

פוטו מונטאז לבר/בת מצווה

תא הקלטות נייד לאירועים

תא הקלטות נייד לאירועים| תא הקלטות לאירועי בר/בת מצווה

 

תא צילום לחתונה

תא צילום לחתונה מיוחדת של פעם בחיים

כובעי אייר בראש לאירוע

ציור על כובעים לאירוע

כובעי אייר בראש לאירועי בר/בת מצווה

צילום מגנטים לאירועים

צילום מגנטים לאירועים

מגנטים לאירועי בר/בת מצווה

ציור קריקטורה לאירועים

קריקטוריס  לאירוע

קריקטוריסט לבר/בת מצווה

הדפסת חולצות בזמן האירוע

הדפסת חולצות באירועים

הדפסת חולצות באירועי בר מצווה

מחזיקי מפתחות מודפסים לאירועים

מחזיקי מפתחות מודפסים לאירועים

הדפסת מחזיקי מפתחות