21:00 - 9:00

050-9192005

משחקי סימולציה לאירועים

משחקי סימולציה לאירועים

ארגון אירוע בר מצווה ובת מצווה - לא משחק ילדים

 

כיום אנחנו כמעט ולא נתקלים באירוע סטנדרטי של בר מצווה או בת מצווה. היום כל אירוע חייב להיות מיוחד יותר מקודמו. ילדים אוהבים משחקים ואטרקציות, ילד שמוזמן לאירוע לא זוכר איך האוכל היה או את העיצוב המושקע, הוא זוכר את האטרקציות שהיו באירוע. האתר שלנו - פאק מן - מציע לקחת את המושכות ולעזור לכם בתכנון התוכן באירוע. האתר מתמקד במשחקים עכשוויים ובלהיט הנוכחי: סימולטור.

סימולטור הוא מתקן המאפשר משחקי סימולציה של פעילות מסוימת בתרחישים שונים, משחק שמדמה מציאות וירטואלית. הסימולאטורים הראשונים שימשו את הצבא, אך סימולטור משמש גם לבידור, והוא הפך להיות משחק מאוד פופולארי בקרב הדור הצעיר, כיוון שזה מאפשר להם להתנסות בפעילויות מסוכנות מבלי לחשוש לבטיחותם.

 

 

משחקי סימולציה

הסוגים המגוונים של ה-סימולטור

 

קיימים המון משחקי סימולציה במסגרת אטרקציות לאירועים של פאקמן, יש המתאימים יותר לבנות ויש המתאימים יותר לבנים, למרות שנאמר על כל משחקי הסימולציה שהם מיוחדים ומהנים בכל הגילאים ולכל המינים. ניתן לבחור סימולטור טיסה, משחק אשר יוצר סימולציה של טיסה כאשר השחקן הוא הטייס! לאלו שאוהבים את הקרקע יותר קיים גם משחק סימולטור מכוניות, בו השחקן הוא נהג מרוצים. אם עדיין חסר אקשן אפשר להשיג משחק סימולטור אופנוע, שהוא ללא ספק הסימולטור הכי מדובר בארץ. בנות לרוב מעדיפות משחק סימולטור ריקודים.

 

משחקי סימולציה

שחקו אותה

 

לסיכום, שילוב של משחקי סימולציה באירוע בת מצווה או בר מצווה יכול להוסיף אקשן לחגיגה שלכם. לא צריך לדאוג לבד לאטרקציה אפשר להיעזר באתר שלנו -פאק מן. יש לנו את כל סוגי הסימולאטורים שקיימים בשוק, ואנו מבטיחים לכם: המוזמנים לא יפסיקו לדבר על המסיבה גם כמה חודשים אחרי, אז אל תחשבו פעמיים - לאירוע בלתי נשכח תזמינו משחקי סימולטור!

סימולאטור מכוניות IMPREZA

סימולאטור מכוניות IMPREZA

סימולאטורים לאירועים

סימולאטור לבר/בת מצווה

סימולטור סקייטבורד

סימולטור סקייטבורד מקצועי טוני הוק...

סימולאטור טיסה חמקן לאירועים

סימולאטור טיסה לאירועים

סימולאטור טיסה לבר/בת מצווה

סימולאטור סנו בורד לאירועים

סימולאטור סנו בורד לאירועים

סימולאטור סנו בורד לבר/בת מצווה

סימולאטורים לאירועים

שטיחי ריקוד לאירועים

שטיחי ריקוד לאירועים

DANCE MASHINE

רחבות ריקוד לאירועים

סימולאטור אופנועים לאירועים

סימולאטור אופנוע NINGA

סימולאטורים לאירועים

סימולאטור אופנוע ים לאירועים

סימולאטור אופנוע ים

סימולאטור JET SKI

סימולאטורים לאירועים